Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
18.11.2018.
Halloween 2016 w naszej szkole Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
02.11.2016.
 Jak co roku w naszej szkole, w ramach przybliżania kultury i zwyczajów krajów anglojęzycznych, można było zobaczyć wystawę dyń halloweenowych. Wystawa miała miejsce w dniach 26-28 października 2016 r. Uczniowie, tradycyjnie, wykazali się niezwykłą inwencją i talentem. Projekty dyń były zarówno śmieszne jak i straszne; w rozmiarach od miniaturowych do prawdziwie olbrzymich okazów.

Komisja w składzie: panie Agnieszka Miętus i  Mariola Pawłowska oraz pan Arkadiusz Pliszka miała niezwykle trudne zadanie polegające na wyłonieniu najciekawszych prac uczniów w dwóch kategoriach wiekowych, jednak jury zadecydowało, co nasępuje:
 - w szkole podstawowej najlepsze prace należały do:
•    Marcina Warzyckiego (kl. V),
•    Gabrielli Piechockiej (kl. IV),
•    Dominiki Ziarno (kl. VI);
- w gimnazjum najlepsze prace wykonali:
•    Mateusz Kołodziej (kl. III),
•    Michał Molawka, (kl. I),
•    Jagoda Małek (kl. III).
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy pomysłowości, precyzji i prezentacji wykonanych prac. Wszystkim też bardzo dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w konkursowej zabawie w przyszłym roku szkolnym.

  tekst: A. Taczańska

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Zmieniony ( 02.11.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »