Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
13.12.2018.
Najlepszy z najlepszych Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
20.06.2016.
 Uczniowie naszej szkoły od kilkunastu lat biorą udział w konkursie matematycznym dla klas III organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 12 w Stalowej Woli. W tym roku szkolnym odbyła się już XIX edycja tego konkursu. W naszej szkole odbył się konkurs na etapie gminnym, w którym to troje uczniów z gminy Radomyśl zakwalifikowało się do etapu powiatowego, w tym uczeń naszej szkoły Marcin Wilkus.
Konkurs powiatowy odbył się 6 kwietnia 2016 r. w PSP nr 12 w Stalowej Woli. Do konkursu przystąpiło 28 uczniów z sześciu gmin, a Marcin zajął w nim I miejsce. 15 czerwca 2016 r. odbyło się wręczenie dyplomów i nagród dla najlepszych w powiecie. Gratulujemy naszemu uczniowi takiego wyniku i życzymy dalszych sukcesów!
   tekst: E. Szwedo
 
Image
 
Image
 
Image 
Zmieniony ( 20.06.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »