Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
13.12.2018.
Nasze sukcesy na gruncie profilaktycznym Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
08.06.2016.
 Teatr czy wystąpienie sceniczne, będące z pewnością niestandardową i  nietypową formą aktywności, to ciekawy pomysł na rozpowszechnianie treści profilaktycznych adresowanych zarówno do dzieci, młodzieży jak i widzów dorosłych, który już po raz drugi (począwszy od ubiegłego roku) Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radomyślu nad Sanem wciela w życie pod hasłem: Gminny Przegląd Teatrów Profilaktycznych.
Uczestnikami przeglądu są uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów z terenu naszej gminy, toteż przegląd obejmował dwie kategorie wiekowe, w których pierwsze miejsca przypadły naszym uczniom i wychowankom. A zatem dyplomy pierwszych miejsc oraz wygrana w postaci rekreacyjnej wycieczki do Kurozwęk powędrowały do zwycięskich drużyn Zespołu Szkół w Rzeczycy Długiej, w składzie:
- szkoła podstawowa: Zuzanna Dul, Natalia Pęk, Dominika Ziarno, Wiktor Partyka, Karol Wydra, Kacper Moskal – uczniowie klasy piątej;
- gimnazjum: Daria Weremko, Roksana Cebula, Mateusz Młynarczyk, Artur Ozga, Szymon Ciba – uczniowie klasy pierwszej.   
Tegoroczny przegląd był skupiony na profilaktyce uzależnień od substancji narkotycznych, a nasze przedstawienia zawierały – zgodnie z opinią jury – bardzo mocny przekaz – apel o życie wolne od wszelkich używek zniewalających ciało i umysł człowieka. 
       tekst: M. Lasota
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
Zmieniony ( 08.06.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »