Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
13.12.2018.
Piłkarskie zmagania gimnazjalistów Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
12.05.2016.
 W sobotę 7 maja 2016 roku na obiektach sportowych w Antoniowie odbył sie Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców. W rozgrywkach wzięły udział cztery drużyny, które rozegrały turniej systemem "każdy z każdym". Naprzeciw reprezentantom Gimnazjum w Rzeczycy Długiej stanęli uczniowie z Chwałowic, Radomyśla nad Sanem oraz Antoniowa. W pierwszym meczu podopieczni Roberta Matuszaka pokonali zespół z Chwałowic 2:1. Bardzo dobry mecz rozegrał bramkarz, Patryk Tracz, a w kluczowym momencie spotkania Mateusz Kołodziej popisał się doskonałym strzałem z rzutu wolnego i ustalił wynik spotkania.
W drugim meczu zawodnicy kierowani na boisku przez kapitana drużyny, Kamila Drzewi  stawili silny opór gospodarzom turnieju. Niestety kilka nieszczęśliwych zagrań sprawiło, że nasza drużyna poległa w wyrównanym meczu 0:2. Ostatni mecz to pojedynek z drużyną z Radomyśla nad Sanem. Mimo straty dwóch bramek piłkarze z  Rzeczycy Długiej udanie finiszowali, zwyciężają w całym meczu 4:2.
W końcowej klasyfikacji turnieju nasza drużyna zajęła drugie miejsce, ustępując jedynie graczom z Antoniowa. Miejsce trzecie zajęli uczniowie z Chwałowic,  a na ostatnim miejscu uplasowała się reprezentacja Radomyśla nad Sanem.
W skład naszej drużyny weszli:
Kamil Drzewi, Patryk Tracz, Mateusz Wyka (wszyscy kl. 3 gimnazjum), Mateusz Kołodziej, Oskar Nieradka, Bartłomiej Miętus (wszysycy kl. 2 gimnazjum) oraz Artur Ozga, Michał Molawka i Marcin Wojtala reprezentujący klasę 1 gimnazjum.

   tekst i zdjęcia: R. Matuszak

Image

Image

Image 

Zmieniony ( 12.05.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »