Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
26.05.2018.
„Kochamy Was, kochamy całym sercem”, czyli Dzień Babci i Dziadka Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
24.01.2013.
 W środę 23 stycznia 2013r., tuż przed godziną 13.00 do naszej szkoły zaczęli przybywać niezwykli goście. Jak co roku uczniowie klas najmłodszych zaprosili swoich  ukochanych: babcie i dziadków na program artystyczny z okazji ich święta. Goście przybyli bardzo licznie, co należy tym bardziej docenić, że pogoda tego dnia nie sprzyjała wyjściu poza ciepło domowego ogniska - było mroźie, ślisko i śnieżnie. Ale dzieci wiedzą, że babcie i dziadkowie są w stanie dla wnuków zrobić wszystko;potrafią to docenić, przygotowujac z wychowawcami niezwykle ciekawy program artystyczny.
Przybyłych gości powitała - prowadząca spotkanie - pani Teresa Zawadzka, a uroczystość rozpoczął taneczny popis grupy "Akir". Potem były wiersze i piosenki, w których wnukowie wyrażali swą bezgraniczną miłość do babć i dziadków. Na koniec wystąpili jeszcze uczniowie klasy II, którzy przygotowali barwne przedstawienie z humorem pt. „Królewna Śnieżka”. Goście nagradzali występy małych artystów gromkimi brawami. Uroczystość odbyła się w nowej sali gimnastycznej, gdzie o przepiękną dekorację zadbały panie Teresa Zawadzka i Urszula Urbańska, a nad występami dzieci czuwały Urszula Tryka, Teresa Stanek i Beata Czajkowska. Przedstawienie o Królewnie Śnieżce przygotowała - przy ogromnym zaangażowaniu rodziców uczniów klasy II - pani Teresa Zawadzka. Wysiłek się opłacił, gdyż goście byli zachwyceni.
Ponadto babcie i dziadkowie zostali obdarowani przez dzieci własnoręcznie wykonanymi upominkami. Część artystyczną zakończył pan dyrektor Jacek Bochniak, który serdecznie podziękował gościom za przybycie i złożył im życzenia - długich lat życia w zdrowiu i nieustajacej miłości wnuków. Później wszyscy honorowi zaproszeni przeszli do świetlicy szkolnej, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych uczniów.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy ponownie za rok!
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
                     B. Czajkowska
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »