Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności
22.02.2019.
Dzień Chłopaka Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
09.10.2007.

28 września 2007 r. z okazji Dnia Chłopaka żeńska część Samorządu Uczniowskiego zorganizowała wybory na najpiękniejszego z najpiękniejszych, czyli wybory Mistera Zespołu Szkół w Rzeczycy Długiej. Wśród kandydatów pojawili się: Przemysław Stelmach, Michał Saja. Dawid Stelmach, Łukasz Cebula, Tomasz Witkiewicz, Bartłomiej Markut, Damian Pacholec.

 

 Image

 

Na początku prowadzące imprezę Angelika Mantycka i Karolina Moskal przestawiły jury w składzie: przewodnicząca pani Urszula Urbańska, pani Edyta Lewandowska oraz Paulina Wołoszyn. Następnie na mini scenie pojawili się chłopcy ubiegający się o zaszczytny tytuł Mistera. Uczestnicy rywalizowali w czterech konkurencjach. Najpierw zdradzili nam powody, dla których chcieliby zostać Misterem. Jedni podkreślali swoją nieprzeciętną urodę i urok osobisty, które powinny zostać uwiecznione,   np. na wielkim bilbordzie, inni chcieliby wykorzystać zdobytą popularność do „walki  o pokój” na świecie.

 

Image

 

 Kolejną tajemnicą, którą ujawnili nam nasi kandydaci był sposób  na udany „podryw” dziewczyny. W roli wybranki serca wystąpiła pani Edyta Lewandowska, która bezlitośnie dyskwalifikowała podrywaczy, tylko nielicznym okazując przychylność.

 

Image

 

 Po tym niezwykle trudnym zadaniu chłopcy starali się udowodnić, że piękno może iść w parze z mądrością i odpowiedzieli na serię pytań z wiedzy ogólnej. Najwięcej emocji wzbudziło kręcenie bioderkami z użyciem hola-hop. Bezkonkurencyjny w tym zadaniu okazał się  Michał Saja, który wyginając się we wszystkie możliwe strony kręcił kołem najdłużej. I na koniec chłopcy znowu musieli pogłówkować – tym razem w znaczeniu dosłownym-  głową odbijali piłkę na czas. Poziom umiejętności piłkarskich zawodników okazał się bardzo wyrównany.

Po zakończeniu zmagań kandydaci opuścili scenę a szanowne jury udało się na obrady. Czas oczekiwania na werdykt umiliły nam dziewczęta z klasy III gimnazjum prezentując musicalową wersje „Deszczowej piosenki”.  W końcu nadeszła długo oczekiwana chwila- ogłoszenie wyników konkursu. Tytuł Najpiękniejszego z Najpiękniejszych, czy tytuł Mistera Zespołu Szkół w Rzeczycy Długiej otrzymał Bartłomiej Markut. On także decyzją naszej uczniowskiej braci, która obdarzyła go najmocniejszymi i najdłuższymi brawami został Misterem Publiczności. Tytuł I Vice Mistera otrzymał Damian Pacholec, zaś tytuł II Vice Mistera zdobył Łukasz Cebula.

 

Image

 

Image

 

 Chłopcy udekorowani szarfami i kolorowymi koronami prezentowali się naprawdę wspaniale. Mamy nadzieję, że te wyróżnienia będą dla nich długo powodem do dumy.

 

                                                                                          Renata Puzio
Zmieniony ( 09.10.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »