Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Długiej
Aktualności arrow Nasze przedszkole
21.02.2019.
Nasze przedszkole
Karnawał w przedszkolu Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
05.02.2019.
 W dniu 2 lutego 2019 r. odbyła się zabawa choinkowa dla przedszkolaków. Dzieci wesoło bawiły się na sali przedszkolnej przy dźwiękach znanych piosenek. Były zabawy i tańce z rodzicami oraz słodki poczęstunek. Zabawa odbyła się w miłej atmosferze, dostarczając przedszkolakom dużej porcji radości i uśmiechu. Nie zabrakło również prezentacji strojów karnawałowych przygotowanych przez rodziców.
Zmieniony ( 05.02.2019. )
Czytaj całość
 
Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
04.02.2019.
 „Jaki dzisiaj dzień wesoły, najprawdziwsze święto” - tymi słowami rozpoczynaliśmy uroczystość obchodów Dnia Babci i Dziadka, które odbyły się w naszym  przedszkolu 30 stycznia 2019r. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Swoim najbliższym dzieci  wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców.
Zmieniony ( 04.02.2019. )
Czytaj całość
 
Spotkanie z bibliotekarką Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
01.02.2019.
 29 stycznia nasze przedszkole odwiedziła  pani Agnieszka Świątek z  Biblioteki Publicznej w Rzeczycy Długiej. Pani bibliotekarka przygotowała dla przedszkolaków książeczkę pt. ,,Zabawy na śniegu”, której główną bohaterką jest Świnka Peppa. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały prezentowanej bajki. Przedszkolaki wysłuchały również wiesza, następnie próbowały przedstawić go w formie ilustracji. Uśmiechnięte buzie dzieci świadczyły o pozytywnym odbiorze zajęć. Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce za spotkanie i miło spędzony z nami czas.
Zmieniony ( 01.02.2019. )
Czytaj całość
 
Z życia przedszkola Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
17.01.2019.
 Przedszkole – miejsce kojarzone z zabawą, radością oraz pierwszymi doświadczeniami nauki. W ciągu ostatnich kilku miesięcy, czas przedszkolaków upłynął nie tylko na zabawie i uroczystościach, ale również na nauce o otaczającym nas świecie. Dzieci między innymi wróżyły, eksperymentowały, liczyły, tworzyły własne prace plastyczne , które zdobią przedszkolny korytarz. Maluchy nie mogą się już doczekać, jakie ciekawostki przyniosą kolejne dni.
Zmieniony ( 17.01.2019. )
Czytaj całość
 
Zabawa w gotowanie Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
11.01.2019.
 10 stycznia 2019r. nasi najmłodsi uczniowie: przedszkolaki wraz z zeróweczką brały udział w warsztatach kulinarnych pt. ,,Zabawa w gotowanie”. Dzieci uczyły się  jak przygotować zdrową i pyszną nutellę  opartą na bazie naturalnych składników. Pod okiem Pani Eweliny i Pana Mariusza poznawały nowe smaki i zapachy. Na koniec zajęć odbyła się degustacja kulinarnych wytworów naszych maluchów. Podczas lekcji gotowania dzieci nie tylko miały możliwość wypróbowania swoich sił w pracach kuchennych, ale dowiedziały się też wielu ciekawych rzeczy na temat zasad zdrowego odżywiania się.  Warsztaty przebiegły w miłej i przyjaznej atmosferze, a wspomnienia z tego dnia zapiszą się na długo w pamięci maluchów.
Zmieniony ( 11.01.2019. )
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 11